Hakkımızda

Günümüz iş dünyasının olmazsa olmazlarının başında reklâm ve tanıtım gelmektedir. Akmir Reklam ve Promosyon Hizmetleri olarak firmaların tüm reklâm, tanıtım, matbaa ve promosyon ihtiyaçlarını karşılamaktayız.

akmir_about_us

Birbirine yakın hizmet veren birçok firmayı diğerlerinden ayıran en önemli özelliğin müşteri hizmetleri olduğuna inanmaktayız.

Aynı kulvarda ki diğer firmalara göre en büyük farkımız, deneyimimiz ve müşterilerimize gösterdiğimiz ilgidir.

Deneyimli ve yaratıcı grafik atölyemiz, profesyonel ve son sistem teknolojiye sahip üretim parkurumuz, müşterilerimizin düşüncelerini ön planda tutarak, ürüne en uygun tasarımları hazırlamakta ve bunu ürünlere uygulamaktadır.

Akmir Reklam ve Promosyon Hizmetleri olarak, zamanında iş teslimi, kaliteli ürün ve uygun fiyatları size sunmaktayız.

Misyonumuz

Bölgemizde reklamcılığa ve kurumsallaşmaya yeni bir bakış açısı getirebilmek. Kalitenin tüketici açısından en büyük değer olduğu gerçeği bilinciyle, kalitenin tüketiciye yansıtılması konusunda Akmir Reklam San. Tic. Ltd. Şti. olarak disiplinli, dürüst, hızlı ve kaliteli hizmet vermeyi amaçlar, müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak için ekip olarak maksimum çabayı ve çalışmayı sergileriz. Çalıştığımız firmaların reklam ihtiyacını doğru çözüm ve önerilerimiz sayesinde gerekli hedef kitlesine ulaştırmak, reklamcılığın araç değil, kurumsallaşmanın yapıtaşı olduğunu göstermek ve bu doğrultuda satış öncesi ve sonrası mutlu müşteri profili şirketimizin en büyük misyonudur.

Vizyonumuz

Türkiye ve bölgede en iyi Marka olmak. Bölgemizde kendine özgü bir kalite ve prensipler ile potansiyel bir pazarı olan marka olmak. Mesleki anlamda bölge de örnek bir işletme olmak. Kalite ve iş disiplin kurallarını kendi işletmemizde uygulama becerisini gösterebilmek.